DżoMakeUp | Kursy makijażu w Olsztynie

Każdy moment jest dobry... aby zacząć!

Zapraszam Cię do udziału w kursach makijażu w Olsztynie w mini grupach. Są to kompleksowe, kilkudniowe warsztaty makijażu, zarówno dla osób początkujących jak i pracujących wizażystów. Spotkania te odbywają się w max 5 osobowych grupach. Dzięki tak ścisłej grupie, masz możliwość zdobywania wiedzy bez obaw o jej jakość. Sprawdź jakie są na ten moment dostępne kursy wizażu w tej formie kształcenia.

Dlaczego akurat ja?

-Moje doświadczenie i wiedza, pozwoli Ci skrócić czas samodoskonalenia się, unikniesz błędów, które ja przez lata swojej pracy popełniłam.
– Dostaniesz gotowy pakiet wiedzy jak poruszać się w branży i od czego zacząć by tworzyć jakościowe makijaże i zarabiać.
Wbrew pozorom – czas pandemii w którym jesteśmy jest idealnym czasem aby nabyć nowe umiejętności na nadchodzące dobre czasy, które niewątpliwe są przed nami. Dlatego moje kursy pozwolą Ci zacząć realizować pasję, o której cicho marzysz bądź nauczyć się jakości, które brakuje Ci w Twoich pracach.

1 dniowy kurs makijażu - pokaz z praktyką

Szkolenie przeznaczone dla początkujących i pracujących wizażystów, którzy chcą poznać sekret budowania skóry problematycznej bez efektu maski i uczucia warstw na twarzy. Dodatkowo nauka dymnego smoky eyes - idealnego rozwiązania dla makijażu wieczorowego.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

5 DNIOWY KURS MAKIJAŻU DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Kurs skierowany do osób początkujących a także wizażystów, którzy są na początku swojej drogi, potrzebują wsparcia i wiedzy jak uzyskać jakość w swoich pracach oraz w jakim kierunku podążać w tej branży aby odnosić sukcesy. Kurs sprawdzi się również dla osób, które potrzebują usystematyzować wiedzę teoretyczną, stojących w miejscu bądź z dłuższą przerwą zawodową.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

3 DNIOWY KURS PRZYŚPIESZONY

Intensywny kurs od podstaw w pigułce skierowany do osób początkujących a także wizażystów, którzy są na początku swojej drogi, potrzebują wsparcia i wiedzy jak uzyskać jakość w swoich pracach oraz w jakim kierunku podążać w tej branży aby odnosić sukcesy. Kurs sprawdzi się również dla osób, które potrzebują usystematyzować wiedzę teoretyczną, stojących w miejscu bądź z dłuższą przerwą zawodową.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

3 DNIOWE WARSZTATY MAKIJAŻU PRO

Kurs idealny dla pracujących, aktywnych wizażystów chcących dopracować swój styl w makijażu, portfolio, blendowanie, łączenie faktur, czystość i precyzję pracy. Myślą o podjęciu pracy przy kształceniu innych wizażystów. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę usług o warsztaty makijażu 1 stopnia dla początkujących makijażystów.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

3 DNIOWY WARSZTAT PROFESJONALNEJ OBSŁUGI ŚLUBNEJ

Kurs dedykowany osobom, które chcą usprawnić obsługę ślubną swoich klientów, chcą dopracować makijaże i stylizacje ślubne. Podczas tego kursu nacisk stawiamy na zbudowanie skóry, pracę z produktami kolorowymi i kamuflującymi niedoskonałości. Tworzymy kreacje makijażu najważniejszych gości weselnych.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ