DżoMakeUp | Poznajmy się

Jestem dyplomowaną mistrzynią w zawodzie wizażystka/stylistka, z zawodu pedagogiem w dziedzinie sztuki muzycznej. Od ponad 5 lat w zawodzie, kładę duży nacisk na rozumienie i logiczne myślenie w zawodzie. Jestem teoretykiem i praktykiem sztuki makijażu. Czynną wizażystką, stale pracującą z klientem indywidualnym. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają na skuteczną naukę zawodu. Przez ostatnie lata wykształciłam ponad 500 osób, które rozpoczęły pracę wizażystki lub rozpoczęły pracę trenera makijażu. Klienci i uczennice doceniają moją nieustanną energię, perfekcyjność i niebanalny sposób nauczania.

Moje zajęcia cechuje:

  • skuteczność - jesteś w stanie zdobyć doskonałe efekty swojej pracy w krótkim odstępie czasowym, moja wiedza doświadczenie, fachowe nauczanie gwarantuje pierwsze efekty już w ciągu kilku dni.
  • strategia działań - kształcąc się pod moim okiem, uzyskasz wiedzę niezbędną do zbudowania własnej marki osobistej w Social Mediach, stworzysz doskonałe portfolio, które w połączeniu z odpowiednim komunikowaniem z odbiorcami zaowocuje sprzedażą Twoich usług.
  • doskonała jakość nauczania - mój sposób przekazywania wiedzy jest iście mistrzowski, przyjazny i dostępny dla najbardziej opornych umysłów.
  • aktualność technik - zajęcia ze mną, opierają się o nowoczesne rozwiązania i techniki w makijażu profesjonalnym, dzięki którym skrócisz czas pracy, nabierzesz dobrych nawyków zawodowych i na każdym etapie swojej pracy wdrożysz doskonałe rozwiązania, które pokochają Twoje klientki.
  • klimat i atmosfera - nawet najlepsze szkolenie merytoryczne, może okazać się klapą jeśli nie ma w nim atmosfery, tworzę luźną, ciepłą atmosferę. która sprzyja nauce. Na zajęciach wszyscy jesteśmy równi, nie ma gorszych i lepszych, każdą uczennicę otaczam opieką i obdarzam dużym wsparciem.
  • dostępność i wsparcie - zawsze możesz na mnie liczyć. Dzięki grupie warsztatowej, na którą zapraszam swoje uczennice - masz ze mną kontakt cały czas. Możesz konsultować swoje prace, produkty, problemy z klientkami i wiele innych sytuacji jakie spotykają Cię w pracy zawodowej. Zawsze możesz liczyć na moją fachową pomoc i wsparcie.

Jeszcze mnie nie znasz? Zaobserwuj profile na: