DżoMakeUp | Kurs Makijażu Przyśpieszony

Kurs Makijażu Przyśpieszony

Do rozpoczęcia zostało

Dni

Godziny

Minut

Sekundy

3 dniowy przyspieszony kurs od podstaw:

24-26.10 ZAPISY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD: STUDIO@DZOMAKEUP.PL Kurs trwa ok 9 h każdego dnia i kompleksowo przygotowuje początkujących wizażystów do pracy w zawodzie wizażystka/stylistka. Jestem profesjonalną makijażystką, szkoleniowcem, mistrzem w zawodzie wizażystka/stylistka. Uczę precyzji i dopracowywania detali w makijażu, uczę myślenia i rozumienia wykonywanych etapów w makijażu, uświadamiam przyszłych i obecnych makijażystów.

Harmonogram zajęć:

24 października 1 dzień - 9:30-19:00- zajęcia teoretyczno-praktyczne
9:30- 13:30 - merytoryka zawodu
Higiena i dezynfekcja, Kufer wizażysty – jak go zbudować- spis produktów do kufra - Polecane produkty do pracy z klientkami- Podstawy pielęgnacji – najważniejsze kwestie jakie powinien wiedzieć wizażysta, schorzenia skórne i korekcja – Omówienie podstawowych kształtów twarzy, budowy oka i osi oka, modelaż ust, modelaż brwi, światłocień – konturowanie i rozświetlanie – Omówienie budowania oka cieniem – miejsca, linie, granice – podstawy teorii koloru,– omówienie pędzli i akcesoriów, ze względu na włosie, kształt, funkcję i zastosowanie do danej powierzchni oka, czyszczenie i przechowywanie pędzli - Struktura i rozróżnianie produktów – Omówienie podstawowych produktów w pracy wizażystki/stylistki– Omówienie fotografii w makijażu, oświetlenie, sprzęt foto – Ćwiczenia teoretyczne z kolorem, nauka dopasowywania koloru do typu urody, łączenie kolorów.

13:30 -14:00 - lunch

14:00-16:30 - pokaz makijażu Nude Wedding

16:30 - 19:00 - Wykonywanie makijaży przez uczennice

*podczas pokazu omówienie najważniejszych kwestii związanych z obsługą ślubną, cennik, makijaż próbny, produkty etc

25 października - 10:30 – zajęcia praktyczno-demonstracyjne.
Demonstracja na modelce – Evening Makeup z kreską– przygotowywanie skóry, produkty, narzędzia,– cieniowanie na mokrej formule, wyznaczanie kształtu w makijażu, cieniowanie oka – produkty, narzędzia, układanie dłoni, ruchy pędzlem, szukanie podparcia– cieniowanie względem budowy oka– omówienie osi oka, kształtu oka, jego budowy, fałdek skóry i powierzchni– kreska – prawidłowy kąt, wyznaczanie linii, grubość kreski, kreska w wewnętrznym kąciku– klejenie pigmentów ; gruboziarnistych i miałkich– dolna powieka – wyznaczanie granicy cieniowania, modelowanie dolnej powieki– modelowanie kępkami- szukanie podparcia, wklejanie kępek w równej linii, budowanie oka kępkami– podkład- dobór podkładu ze względu na strukturę, kolor, aplikacja, narzędzia- puder – sposoby aplikacji– różnica między konturowaniem a opalaniem – konturowanie na mokro, opalanie na sucho – sposoby aplikacji i wykonywanie– rozświetlacz i róż- wyznaczanie ich miejsc-uzyskiwanie miękkiej skóry – produkty, aplikacja– brwi i usta – uzyskiwanie symetrii w makijażu, kształt, krawędzie, produkty, aplikacja, wykonywanie. W tym dniu nacisk kładziemy na poprawność ruchów, układanie ręki, szukanie podparcia w makijażu, wybór odpowiednich narzędzi, rozróżnianie kształtów pędzli i ich zastosowanie, nauka pracy z produktem.

*podczas pokazu omawiamy zasady pracy w makijażu wieczorowym

13:30-14:30 – lunch

14:30-19:00 – odtwarzanie makijaży przez uczennice

26 października – zajęcia demonstracyjno-praktyczne
10:30 – 13:30 – Część pokazowa – Client Makeup - kursantki wybierają temat jaki realizujemy do wyboru skóra dojrzała lub skóra trądzikowa z opadającą powieką. *omówienie zasad pracy z klientem,
13:30-14:30 – lunch
14:30 -17:00 – Część praktyczna – wykonywanie makijaży samodzielnie przez uczennice
17:00-17:30 – Podsumowanie kursu podstawowego, wręczenie certyfikatów, upominków od partnerów.

*Uczennice zabierają własne pędzle, gąbeczki i kępki rzęs, jeśli jest chęć konsultacji kufra można zabrać ze sobą swoje produkty aby nauczyć się na nich pracować.

**organizują modelki na część praktyczną, pomagam w organizacji modelek na zajęcia praktyczne - w kwestii pomocy przy organizacji modelek proszę o kontakt na dwa tygodnie przed szkoleniem na maila: studio@dzomakeup.pl

Zapewniam:
• profesjonalne przygotowanie do zawodu wizażystka/stylistka
• przerwę kawową i lunch
• stanowiska wyposażone w produkty i akcesoria do pracy podczas praktyki
• certyfikat uczestnictwa
• wsparcie po szkoleniu i konsultacje prac
• kameralną grupę max 5 os
• zapisane pokazy makijażu z zajęć praktycznych w formie video do odtworzenia po kursie
• pakiet materiałów edukacyjnych i rekomendacje do zbudowania kufra


W celu zapisu i szczegółowych informacji, prosimy o wysłanie maila na adres: studio@dzomakeup.pl

Śpiesz się pozostało 4 wolnych miejsc

Chcesz szczegóły kursu? Zostaw mi wiadomość wypełniając formularz kontaktowy.