DżoMakeUp | Kursy makijażu w Olsztynie

Pasja, która się opłaca - zdobądź umiejętności i zarabiaj z moim wsparciem!

Rozpocznij swoją fascynującą podróż do świata profesjonalnego makijażu z moimi kursami makijażu w Olsztynie. Prowadzę kompleksowe, kilkudniowe warsztaty makijażu w niewielkich, kameralnych grupach - maksymalnie 6-7 osób, dzięki czemu możemy skupić się na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika. Te unikalne kursy makijażu, dostosowane do zarówno osób początkujących, jak i praktykujących wizażystów, są perfekcyjnie zaprojektowane, by pozwolić Ci zgłębić umiejętności i techniki niezbędne do pracy w branży beauty. Bez względu na Twój aktualny poziom, moje warsztaty makijażu dostarczą Ci niezbędnego doświadczenia i wiedzy, umożliwiając rozwój twojego talentu. Dzięki temu, że spotkania odbywają się w tak niewielkich grupach, gwarantuje Ci najwyższą jakość kształcenia. Masz pewność, że żadne pytanie nie zostanie niezauważone, a każdy wątek zostanie wyczerpująco omówiony. Zapraszam Cię do zapoznania się z najbliższymi terminami naszych kursów makijażu. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zacznij swoją podróż do niezależności finansowej i profesjonalizmu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do nauki makijażu w Olsztynie - miejsca szybko się zapełniają! Dołącz do mnie już dzisiaj i zobacz, jak wiele możesz osiągnąć dzięki moim kursom wizażu. Czekam na Ciebie!

Oto dlaczego warto szkolić się pod moim okiem:

Skrócenie czasu samodoskonalenia: Dzięki mojemu wsparciu i wiedzy, zaoszczędzisz czas na niepotrzebnych błędach i pomyłkach. Przez lata swojej pracy w branży beauty zetknęłam się z różnymi wyzwaniami, które pomogą Ci lepiej zrozumieć rzeczywistość zawodu wizażysty. Moje doświadczenia są Twoim skrótem do sukcesu. Gotowy pakiet wiedzy: Przygotowałam dla Ciebie kompleksowy zestaw informacji, który pozwoli Ci poruszać się z łatwością w świecie profesjonalnego makijażu. Otrzymasz od mnie wszelkie niezbędne narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci zrozumieć, jak zacząć tworzyć jakościowe makijaże i zarabiać na swojej pasji. Wsparcie na każdym kroku: Jako Twoja mentor, będę obok Ciebie na każdym etapie Twojej nauki, oferując profesjonalne porady i wsparcie.

1 dniowy kurs makijażu - pokaz z praktyką

Kurs jednodniowy z pokazem i praktyką, zaplanowany w różnych miastach Polski, sprawdź aktualne terminy szkoleń.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

2 DNIOWY WARSZTAT MAKIJAŻU PRO TRENERSKI

Kurs idealny dla pracujących, mających kilkuletnie doświadczenie wizażystów chcących dopracować swój styl w makijażu, portfolio, blendowanie, łączenie faktur, czystość i precyzję pracy. Myślą o podjęciu pracy przy kształceniu innych wizażystów. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę usług o warsztaty makijażu 1 stopnia dla początkujących makijażystów.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

2 DNIOWY KURS MAKIJAŻU NEXT STEPS

Intensywny kurs techniczny w pigułce skierowany do osób początkujących a także wizażystów, którzy już posiadają pierwsze doświadczenia w zawodzie, są po pierwszych szkoleniach, potrzebują wsparcia i wiedzy jak uzyskać jakość w swoich pracach oraz w jakim kierunku podążać w tej branży aby odnosić sukcesy. Kurs sprawdzi się również dla osób, które potrzebują usystematyzować wiedzę teoretyczną, stojących w miejscu bądź z dłuższą przerwą zawodową.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

5 DNIOWY KURS MAKIJAŻU BASIC OD PODSTAW

Kurs skierowany do osób początkujących a także wizażystów, którzy są na początku swojej drogi, potrzebują wsparcia i wiedzy jak uzyskać jakość w swoich pracach oraz w jakim kierunku podążać w tej branży aby odnosić sukcesy. Kurs sprawdzi się również dla osób, które potrzebują usystematyzować wiedzę teoretyczną, stojących w miejscu bądź z dłuższą przerwą zawodową.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

3 DNIOWY KURS EXPRESS

Kurs doskonały dla makijażystów, którzy chcą udoskonalić swoją dotychczasowe umiejętności, doszlifować to co potrafią, nauczyć się obsługi social mediów, poznać sekrety budowania marki na Instagramie/Tik-Toku, rozwinąć wiedzę produktową, przyspieszyć pracę z klientem, poznać technikę pracy na mokrych formułach.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ