DżoMakeUp | Szkoła Makijażu Olsztyn Zapisz się już teraz!
logo Dżomakeup

Jestem dyplomowaną mistrzynią w zawodzie wizażystka/stylistka, z zawodu pedagogiem w dziedzinie sztuki muzycznej. Od ponad 5 lat w zawodzie, kładę duży nacisk na rozumienie i logiczne myślenie w zawodzie. Jestem teoretykiem i praktykiem sztuki makijażu. Czynną wizażystką, stale pracującą z klientem indywidualnym. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają na skuteczną naukę zawodu. Przez ostatnie lata wykształciłam ponad 500 osób, które rozpoczęły pracę wizażystki lub rozpoczęły pracę trenera makijażu. Klienci i uczennice doceniają moją nieustanną energię, perfekcyjność i niebanalny sposób nauczania

Pracownia Dżo Makeup

Moja pracownia oferuje szeroki wachlarz szkoleń zawodowych. Niezależnie czy jesteś osobą bez przygotowania do zawodu, czy jesteś w trakcie aktywnej pracy w zawodzie zapewniam Cię, że znajdziesz tutaj kursy makijażu dopasowane do Twoich oczekiwań. Po wdrożeniu moich wskazówek:

Disc

Bez obaw podejmiesz być może największą przygodę swojego życia, czyli pracę w zawodzie jako Wizażystka i co najważniejsze, każdego dnia będziesz dążyć do perfekcji swoich usług. Dzięki solidnej dawce motywacji, pakietu wiedzy i praktycznych porad – będziesz odpowiednio przygotowana, aby wejść na rynek wizażowy… i przetrwać! Moje kursy makijażu to 100 proc skuteczności i jakości, sprawdź prace moich uczennic i zobacz jak w krótkim czasie osiągają efekty i swoje cele.

Disc

Zyskasz jakość swoich makijaży, zaczniesz pracować precyzyjnie i czysto. Udoskonalisz to, co już umiesz, moje wskazówki przeniosą Twoją dotychczasową pracę na dużo wyższy poziom. Twoje klientki będą zachwycone!

Disc

Zbudujesz portfolio i udoskonalisz jakość swoich zdjęć: to jeden z elementów, który przysparza problemy nawet doświadczonym makijażystkom, na zajęciach uczymy się robić zdjęcia i rozumieć zasady funkcjonowania światła stałego, uczymy się pracy z modelkami, ustawiania sprzętu i fotografowania tylko najładniejszych kadrów - portfolio to klucz do zyskania większej ilości klientów.

Disc

Nauczysz się funkcjonować w świecie mediów społecznościowych, otrzymasz praktyczne porady jak budować swoje profile, jak je reklamować oraz jakie komunikaty tworzyć by zaangażować swoich odbiorców.

„ Profesjonalizm to umiejętność realizowania usługi na najwyższym poziomie, bądź profesjonalna, twórz szyte na miarę makijaże, buduj własną ścieżkę zawodową, skupiaj się na rozwoju własnych umiejętności, nie powielaj innych, nie opieraj się na cudzej drodze - buduj wiarygodność w oczach klientów i swojej konkurencji. Bądź zawsze zgodna ze sobą”

Ramka
Ramka

Moją misją jest towarzyszyć Ci w tym zadaniu.

Poznaj moje usługi makijażu

Opinie

Poznaj co mówią o mnie klienci

Agnieszka

Bardzo dobry szkoleniowiec i świetna makijażystka! Kochana babka, która dzielnie zniosła moje ślubne zachcianki. Makijaż wytrzymał imprezkę i spełnił moje oczekiwania. Co do szkoleń - także polecanko. Póki co brałam udział tylko w jednym szkoleniu, ale mimo to dużo z niego wyniosłam. Asia jest bardzo dobrym i cierpliwym nauczycielem! ♥️

0

LAT PASJI

0

ZADOWOLONYCH KLIENTEK

0

PRZESZKOLONYCH UCZENNIC

0

FANÓW W SOCIAL MEDIA

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania? Odpowiem na każde!